OVERCOMERS CHAPEL
Trossamfunn.
- Tilskuddstellende medlemmer
- 1452026
- Ordinært tros-/livssynstilskudd
- 195,8k kr2025
Organisering
- Styreleder
- UDUAK AKPAN MME
- Styreverv
- 4
- Underenheter
- 1
- Eide virksomheter
- 1
Kilde: Barne- og familiedepartementet – medlemstall · 2026
- 2020: 90 medlemmer
- 2021: 86 medlemmer
- 2022: 84 medlemmer
- 2023: 102 medlemmer
- 2024: 107 medlemmer
- 2025: 126 medlemmer
- 2026: 145 medlemmer
Registeropplysninger
- Stiftet
- 1. mai 2008
- Registrert
- 21. mai 2008
- Frivillighetsregisteret
- Registrert 19. des. 2022
- ICNPO
- Tros- og livssynsorganisasjoner
Medlemmer og tros-/livssynsstøtte
Kristendom. Medlemsgrunnlag og støtteordninger vises som separate, daterte kildeserier.
- Tilskuddstellende medlemmer
- 1452026
- Ordinær tros-/livssynsstøtte
- 195,8k kr2025
Dokumentert utbetaling
Kilde: Barne- og familiedepartementet – medlemstall · 2026
- 2017: 78 medlemmer
- 2018: 85 medlemmer
- 2019: 83 medlemmer
- 2020: 90 medlemmer
- 2021: 86 medlemmer
- 2022: 84 medlemmer
- 2023: 102 medlemmer
- 2024: 107 medlemmer
- 2025: 126 medlemmer
- 2026: 145 medlemmer
- Ordinær støtte · Ordinær statlig tros- og livssynsstøtte195,8k kr
Datadekning · Delvis dekning
Manglende treff betyr ikke null støtte, ingen eiendom eller ingen saker.
- Oversikten viser kildebelagte organisasjoner. Registrerte samfunn, juridiske enheter og gudshus er ulike størrelser.
- Manglende beløp betyr ukjent. Støtteformer, valutaer og uavstemte kilder summeres separat.
- Historiske sammenligninger følger det valgte utvalget av samfunn. Før 2021 viser ordinær trosstøtte bare statsandelen.
- Eiendomsopplysninger og utvalget av offentlige tilsynskilder er ikke dokumentert landsdekkende.
- Historisk statstilskudd for 2017, 2019, 2020 har et kildegrunnlag som ikke er godkjent for publisering. Årsbeløpene er foreløpig ikke tatt med.
- Statsforvalteren 2018: 2 tilskuddsrader mangler organisasjonskobling. Kjente beløp i disse radene: 730 878 kr. Radene inngår ikke i de viste støttebeløpene. Dette gjelder hele det importerte kildegrunnlaget.
Offentlig støtte
Dokumenterte poster, adskilt etter støtteform og register.
Støttebeløp per år
NOK · 2018–2025- Tilskudd
- Støtteform ikke oppgitt
- 2025: Tilskudd, Statsforvalteren, 195 804 kr · 2025 (referanseår) · Årssum
- 2024: Tilskudd, Statsforvalteren, 160 072 kr · 2024 (referanseår) · Årssum
- 2024: Støtteform ikke oppgitt, Tilskudd.no, 285 000 kr · 2024 (referanseår) · Årssum
- 2023: Tilskudd, Statsforvalteren, 144 738 kr · 2023 (referanseår) · Årssum
- 2023: Støtteform ikke oppgitt, Tilskudd.no, 150 000 kr · 2023 (referanseår) · Årssum
- 2022: Tilskudd, Statsforvalteren, 113 652 kr · 2022 (referanseår) · Årssum
- 2021: Tilskudd, Statsforvalteren, 112 660 kr · 2021 (referanseår) · Årssum
- 2020: Tilskudd, Næringspolitiske virkemidler, 16 016 kr · 2020 (referanseår) · Kildetildeling
- 2018: Tilskudd, Statsforvalteren, 46 155 kr · 2018 (referanseår) · Årssum
- 2023: Totalt 294 738 kr
- 2024: Totalt 445 072 kr
1 registrert sted
Hovedenheten er den juridiske organisasjonen. Underenheter er registrerte virksomheter, arbeidssteder eller avdelinger med egne organisasjonsnumre, men er ikke selvstendige juridiske selskaper.
Konsernstruktur
Eierlinjen over selskapet og virksomhetene som forgrener seg fra samme struktur.
- OVERCOMERS CHAPELGjeldende
- 100 %
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister · siste tilgjengelige år per selskap
Munkegata 66E
7011 TRONDHEIM
Registrerte endringer og signaler i kronologisk rekkefølge.
- Viste hendelser
- 1
- Kategorier
- 1
- Tidsrom
- 15. juni 2020
Lønnskompensasjon permittering · 16 016 kr
Tilskudd · Tildelingsdato: