Regionalstøtte
Ordning 1000000420
Støttegiver: SKATTEETATEN
Kildetildeling
1 941 314 kr
Skatte- og avgiftsfordeler31. des. 2024Registrert
Search for a command to run...
Produksjon og salg av tekstilvarer, samt andre produkter som det er naturlig å produsere og omsette i forbindelse hermed.
Ansatte: 40 → 38
Ansatte: 42 → 40
Regionalstøtte · 143 100,76 kr
Ordning 1000029830
Støttegiver: SKATTEETATEN
Skatte- og avgiftsfordeler · Tildelingsdato:
Regionalstøtte · 618 324,7 kr
Ordning 1000029830
Støttegiver: SKATTEETATEN
Skatte- og avgiftsfordeler · Tildelingsdato:
Investeringsstøtte til energieffektiviseringstiltak for annet enn i bygninger · 1 720 000 kr
Ordning 1000021857
Støttegiver: ENOVA SF
Tilskudd · Tildelingsdato:
Samlet fra selskapets digitale fotavtrykk og koblinger i markedet.
Merkevarer og nettsteder står for seg. Tilknyttede domener er parkerte sider, plassholdere og domener uten eget nettsted.
Nettsteder bygget rundt en egen merkevare.
Det blå området viser omsetningen over tid. Den grønne linjen viser hva som er igjen som årsresultat.
Venstre side viser eiendeler. Høyre side viser hvordan de er finansiert (egenkapital + gjeld). Totalen er alltid lik på begge sider.
Eiendeler
Egenkapital + gjeld
Hvor mye sitter virksomheten igjen med per krone i omsetning? Høyere er bedre.
| Trend | 2021Last ned årsregnskap 2021 som PDF | 2022Last ned årsregnskap 2022 som PDF | 2023Last ned årsregnskap 2023 som PDF | 2024Last ned årsregnskap 2024 som PDF | 2025 | Endring | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Omsetning | 52,5 mill NOK | 57,3 mill NOK | 83,3 mill NOK | 74,8 mill NOK | 140,2 mill NOK | +87,6 % | |
| Driftsresultat | 6,4 mill NOK | 6,4 mill NOK | 6,4 mill NOK | 7,1 mill NOK | 39,4 mill NOK | +458,5 % | |
| Årsresultat | 4,8 mill NOK | 4,5 mill NOK | 7,2 mill NOK | 7 mill NOK | 35,8 mill NOK | +409,9 % | |
| Egenkapital | 21,4 mill NOK | 21,9 mill NOK | 23,1 mill NOK | 24,1 mill NOK | 26,6 mill NOK | +10,4 % | |
| Sum gjeld | 21,6 mill NOK | 24,1 mill NOK | 31 mill NOK | 30,8 mill NOK | 67,6 mill NOK | +119,5 % | |
| Driftsmargin | 12,2 % | 11,2 % | 7,7 % | 9,4 % | 28,1 % | +197,7 % | |
| Egenkapitalandel | 49,8 % | 47,6 % | 42,7 % | 43,9 % | 28,2 % | −35,7 % |
Kilde: Proff (tidligere innhentede data)
Viser 1–2 av 2 aksjonærer
Eierlinjen over selskapet og virksomhetene som forgrener seg fra samme struktur.
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister · siste tilgjengelige år per selskap
Hvor kommer den registrerte offentlige støtten fra?
Registrerte skatte- og avgiftsfordeler er ikke kontantutbetalinger.
2024 · fordelt innen hvert register og hver støtteform
SKATTEETATEN
SKATTEETATEN
Velg et år for å se ordningene og registreringene.
Ordning 1000000420
Støttegiver: SKATTEETATEN
Kildetildeling
1 941 314 kr
Skatte- og avgiftsfordeler31. des. 2024Registrert
Ordning 1000000065
Støttegiver: SKATTEETATEN
Kildetildeling
70 000 kr
Skatte- og avgiftsfordeler31. des. 2024Registrert
1 registrert sted
Hovedenheten er den juridiske organisasjonen. Underenheter er registrerte virksomheter, arbeidssteder eller avdelinger med egne organisasjonsnumre, men er ikke selvstendige juridiske selskaper.
Registrerte endringer og signaler i kronologisk rekkefølge.
Ansatte: 40 → 38
Ansatte: 42 → 40
Regionalstøtte · 143 100,76 kr
Ordning 1000029830
Støttegiver: SKATTEETATEN
Skatte- og avgiftsfordeler · Tildelingsdato:
Regionalstøtte · 618 324,7 kr
Ordning 1000029830
Støttegiver: SKATTEETATEN
Skatte- og avgiftsfordeler · Tildelingsdato:
Investeringsstøtte til energieffektiviseringstiltak for annet enn i bygninger · 1 720 000 kr
Ordning 1000021857
Støttegiver: ENOVA SF
Tilskudd · Tildelingsdato: