Hopp til hovedinnhold

Command Palette

Search for a command to run...

BR-AUTO AS

ORG. 919527919STAVANGERAktiv

Reperasjon av kjøretøy, import, kjøp og salg av kjøretøy.

Omsetning
6,6 mill. kr2025
Driftsresultat
145,7k kr2025
RingNettsideKart

Selskapsinformasjon

Nesflåtveien 14
4018 STAVANGER
Vis kart
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Reparasjon og vedlikehold av motorvogner(95.310)+ Detaljhandel med motorvogner
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
På nett

Eierskap & struktur

Største eiere

Siste hendelser

  1. Regnskapsdata 2025 oppdatert fra BRREG

  2. NACE-kode: 46.710 → 95.310

  3. Godkjente årsregnskap

  4. Godkjente årsregnskap

Se hendelsesloggen

Registeropplysninger

Stiftet
24. august 2017
Registrert
11. sep. 2017
Vedtektsdato
21. jan. 2019
MVA-registrert
Ja
Foretaksregisteret
Ja

Slik forstår Companybook BR-AUTO AS

Samlet fra selskapets digitale fotavtrykk og koblinger i markedet.

Digital tilstedeværelse

Merkevarer og nettsteder står for seg. Tilknyttede domener er parkerte sider, plassholdere og domener uten eget nettsted.

Merkevarer

Nettsteder bygget rundt en egen merkevare.

1

Sosiale medier

Teknologi

Datagrunnlag2
Kunnskapsgraf
2 koblinger · Scout backfill · 95 % sikkerhet
2. jan. 2026
Nettidentiteter
3 registrerte nettsteder og profiler · 1 analyserte domener · Companybook web crawl
10. okt. 2026
Regnskap
Aksjekapital40 000 kr2017–20259 årIkke revidert
Omsetning2025
6,6 mill+12,3 %
Driftsresultat2025
146 t−73,8 %
Egenkapital2025
861 t+11,6 %
EBITDA2025
158 t−73,4 %

Inntekter og resultat

Søyler viser omsetning. Linjen viser hva som er igjen som årsresultat etter alle kostnader.

Balanse: hva eier de, og hvem skylder de penger?

Venstre side viser eiendeler. Høyre side viser hvordan de er finansiert (egenkapital + gjeld). Totalen er alltid lik på begge sider.

Eiendeler

Egenkapital + gjeld

Marginer over tid

Hvor mye sitter virksomheten igjen med per krone i omsetning? Høyere er bedre.

2021Last ned årsregnskap 2021 som PDF2022Last ned årsregnskap 2022 som PDF2023Last ned årsregnskap 2023 som PDF2024Last ned årsregnskap 2024 som PDF2025Last ned årsregnskap 2025 som PDFEndring
Omsetning4 mill NOK4,4 mill NOK5,2 mill NOK5,9 mill NOK6,6 mill NOK+12,3 %
Driftsresultat−158 tNOK−4 tNOK302 tNOK556 tNOK146 tNOK−73,8 %
Årsresultat−124 tNOK−3 tNOK222 tNOK413 tNOK89 tNOK−78,4 %
Egenkapital138 tNOK136 tNOK358 tNOK772 tNOK861 tNOK+11,6 %
Sum gjeld891 tNOK1,1 mill NOK929 tNOK1 mill NOK1,2 mill NOK+16,6 %
Driftsmargin-3,9 %-0,1 %5,8 %9,5 %2,2 %−76,7 %
Egenkapitalandel13,4 %11,4 %27,8 %42,5 %41,4 %−2,5 %

Kilde: Regnskapsregisteret (Brønnøysundregistrene), Companybook (sammenstilte regnskapstall)

Kunngjøringer fra Brønnøysundregistrene

Styre og ledelse
Styre
Styreleder
EINAR BRU(1974)(100 %)
Styremedlem
Daglig leder
EINAR BRU(1974)(100 %)
Tjenesteytere
Kilde: Brønnøysundregistrene
Aksjonærer (1)

Viser 1–1 av 1 aksjonærer

Kilde: Skatteetatens aksjonærregister · per 31.12.2025
Underenheter1

1 registrert sted

Hovedenheten er den juridiske organisasjonen. Underenheter er registrerte virksomheter, arbeidssteder eller avdelinger med egne organisasjonsnumre, men er ikke selvstendige juridiske selskaper.

Kontakt
Postadresse

Fredtunveien 4C
4026 STAVANGER

Telefon
E-post
Hendelser

Registrerte endringer og signaler i kronologisk rekkefølge.

Viste hendelser
4
Kategorier
2
Tidsrom
12. apr. 2025–1. nov. 2026
financials

Regnskapsdata 2025 oppdatert fra BRREG

registry

NACE-kode: 46.710 → 95.310

registry

Godkjente årsregnskap

registry

Godkjente årsregnskap

Verktøy