Hopp til hovedinnhold

Command Palette

Search for a command to run...

TURBOCONSTROI NORGE AS

ORG. 913479157DALAktiv

Drive betongarbeid og anleggsarbeid samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

Ansatte
207
Omsetning
143,4 mill. kr2024
Kart

Selskapsinformasjon

Vognvegen 6
2072 DAL
Vis kart
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Bygging av andre anlegg ikke nevnt annet sted(42.990)
Sektor
Private aksjeselskaper mv.

Eierskap & struktur

Største eiere
  • TURBOCONSTROI SOCIADE DE CONSTRUCOE100 %
Datterselskaper

Siste hendelser

  1. Årsregnskap 2025 levert

  2. Ansatte: 210 → 207

  3. Godkjente årsregnskap

  4. Ansatte: 211 → 210

  5. Ansatte: 217 → 211

Se hendelsesloggen

Registeropplysninger

Stiftet
27. mars 2014
Registrert
23. apr. 2014
Vedtektsdato
23. nov. 2023
MVA-registrert
Ja
Foretaksregisteret
Ja
Regnskap
Aksjekapital100 000 kr2014–202411 årMorselskapRevidert

Årsregnskap som PDF

Regnskapstallene for disse årene er ennå ikke tilgjengelige i oversikten.

Omsetning2024
143,4 mill−9,5 %
Driftsresultat2024
18,1 mill−52,1 %
Egenkapital2024
180,8 mill+6,6 %
EBITDA2024
19,8 mill−48,6 %

Inntekter og resultat

Søyler viser omsetning. Linjen viser hva som er igjen som årsresultat etter alle kostnader.

Balanse: hva eier de, og hvem skylder de penger?

Venstre side viser eiendeler. Høyre side viser hvordan de er finansiert (egenkapital + gjeld). Totalen er alltid lik på begge sider.

Eiendeler

Egenkapital + gjeld

Marginer over tid

Hvor mye sitter virksomheten igjen med per krone i omsetning? Høyere er bedre.

2020Last ned årsregnskap 2020 som PDF2021Last ned årsregnskap 2021 som PDF2022Last ned årsregnskap 2022 som PDF2023Last ned årsregnskap 2023 som PDF2024Last ned årsregnskap 2024 som PDFEndring
Omsetning167,2 mill NOK188,2 mill NOK203,6 mill NOK158,5 mill NOK143,4 mill NOK−9,5 %
Driftsresultat41,5 mill NOK31,1 mill NOK55,2 mill NOK37,7 mill NOK18,1 mill NOK−52,1 %
Årsresultat32,4 mill NOK24,5 mill NOK43,4 mill NOK31,5 mill NOK18,2 mill NOK−42,3 %
Egenkapital127,2 mill NOK126,7 mill NOK145,1 mill NOK169,7 mill NOK180,8 mill NOK+6,6 %
Sum gjeld52,5 mill NOK77,5 mill NOK76,9 mill NOK49,7 mill NOK49,1 mill NOK−1,3 %
Driftsmargin24,8 %16,5 %27,1 %23,8 %12,6 %−47,0 %
Egenkapitalandel70,8 %62,1 %65,4 %77,3 %78,7 %+1,7 %

Kilde: Proff (tidligere innhentede data)

Kunngjøringer fra Brønnøysundregistrene

Styre og ledelse
Tjenesteytere
Kilde: Brønnøysundregistrene
Aksjonærer (1)

Viser 1–1 av 1 aksjonærer

1.100%
🇵🇹TURBOCONSTROI SOCIADE DE CONSTRUCOE
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister · per 31.12.2024

Konsernstruktur

Eierlinjen over selskapet og virksomhetene som forgrener seg fra samme struktur.

1 datterselskap

Eier aksjer i (1)

Kilde: Skatteetatens aksjonærregister · siste tilgjengelige år per selskap

Offentlig støtte

Hvor kommer den registrerte offentlige støtten fra?

Registrert støtte · 2021

Tilskudd og annen støtte

Tilskudd · Næringspolitiske virkemidler · NOK
2021 (referanseår) · Kildetildeling
1 245 164 kr
3 registrerte poster

Ordninger og ansvarlige

2021 · fordelt innen hvert register og hver støtteform

Næringspolitiske virkemidler · Tilskudd · NOK

2021 (referanseår) · Kildetildeling
  • Kompensasjonsordningen for innreisekarantene1 077 000 kr

    Ansvarlig ikke oppgitt

  • Kompensasjonsordningen (2020)168 164 kr

    Ansvarlig ikke oppgitt

Årlig støttehistorikk

Velg et år for å se ordningene og registreringene.

Næringspolitiske virkemidler · Tilskudd · NOK
2021 (referanseår) · Kildetildeling
Næringspolitiske virkemidler · Tilskudd · NOK
2020 (referanseår) · Kildetildeling

Registreringer

Kompensasjonsordningen for innreisekarantene

Støttegiver ikke oppgitt

Kildetildeling

583 000 kr

Tilskudd25. aug. 2021

Kilde: Næringspolitiske virkemidler

Kompensasjonsordningen for innreisekarantene

Støttegiver ikke oppgitt

Kildetildeling

494 000 kr

Tilskudd7. juni 2021

Kilde: Næringspolitiske virkemidler

Kompensasjonsordningen (2020)

Støttegiver ikke oppgitt

Kildetildeling

168 164 kr

Tilskudd26. mars 2021

Kilde: Næringspolitiske virkemidler

Kildedekningen er ufullstendig. Oversikten viser registrerte støtteposter, ikke organisasjonens samlede finansiering.

Støtteform, register og valuta vises hver for seg. Poster fra ulike registre kan overlappe.

Oppdatert 2. mars 2026

Underenheter1

1 registrert sted

Hovedenheten er den juridiske organisasjonen. Underenheter er registrerte virksomheter, arbeidssteder eller avdelinger med egne organisasjonsnumre, men er ikke selvstendige juridiske selskaper.

Hendelser

Registrerte endringer og signaler i kronologisk rekkefølge.

Viste hendelser
5
Kategorier
3
Tidsrom
12. aug. 2026–14. okt. 2026
financials

Årsregnskap 2025 levert

Stillingssignal

Ansatte: 210 → 207

registry

Godkjente årsregnskap

Stillingssignal

Ansatte: 211 → 210

Stillingssignal

Ansatte: 217 → 211

Verktøy